2h resistència

inscripcions

Inscripcions del 25 de juliol al 31 d’agost:
Federats: 25 euros.
No Federats: 30 euros.

Inscripcions de l’1 de setembre al 25 de setembre:
Federats: 30 euros.
No Federats: 35 euros.

NO HI HAURÀ INSCRIPCIONS AL MATEIX DIA.

horaris i reglament

Entrenaments i reconeixement del circuit: de les 15:30h a les 16:30h.
Sortida: a les 17h.
Lloc: Camp de futbol municipal de Les Masies de Roda.
Edat mínima: 12 anys.
Obligatori l’ús del casc.
Obligatori la llicència de la Federació Catalana de Ciclisme.
Pels que no la tinguin podran córrer amb llicència per un dia. (Assegurança).

obsequi 2024

Dessuadora de les 2 Hores de Resistència 2024. Escull la teva talla!

PREMIS PER EQUIP

1r General: Trofeus + 2 pernils.
2n General: Trofeus + 2 pernils.
3r General: Trofeus + 2 pernils.

1r, 2n i 3r de les categories elit, fèmines, mixta, mini-júnior, júnior, local, màster 30, màster 40, màster 50 i individual: 2 llonganisses gegants artesanals de COLOM-VILA i dos trofeus per equip.

PALMARÈS 2 HORES RESISTÈNCIA
BTT DE LES MASIES DE RODA

2023 – 1r Classificat: Gerard Minoves – Gerard Blanch – THE CYCLERY – RADIKAL BIKES.
2022 – 1r Classificat: 
Jofre Cullell – Lluc Coma MONDRAKER Genuins – IRONTECH TECNIC MENDIZ AMBISIST.
2021 – 1r Classificat: Jofre Cullell – Lluc Coma MONDRAKER X-SAUCE – IRONTECH TECNIC MENDIZ AMBISIST.
2020 – Prova NO celebrada (COVID-19).
2019 – 1r Classificat: Gerard Minoves – Isaac Simon (XTREMBIKE – BICI EQUIP CENTELLES).
2018 – 1r Classificat: Gerard Minoves – Isaac Simon (XTREMBIKE – BICI EQUIP CENTELLES).
2017 – 1r Classificat: Cristofer Bosque – Adrià Noguera (Tomàs Bellès CANNONDALE – BUFF – SCOTT).
2016 – 1r Classificat: Jofre Cullell – Albert Mendoza (Patxaguis).
2015 – 1r Classificat: Francesc Freixer – Oriol Colomé (BICIS ESTEVE).
2014 – 1r Classificat: Francesc Freixer – Adrià Noguera (BICIS ESTEVE – FERBIKES PRATS). 
2013 – 1r Classificat: Francesc Freixer – Oriol Colomé (BICIS ESTEVE).
2012 – 1r Classificat: Marià Novellas – Gerard Barnolas (STARBIKE).
2011 – 1r Classificat: Cristofer Bosque – Adrià Noguera (Tomàs Bellès CANNONDALE).
2010 – 1r Classificat: Ernest Palau – Jordi Riera (TRiallo Lluçanès).
2009 – 1r Classificat: Aleix Fàbregas – Joan Llordella (Caja Rural – Ambisist).
2008 – 1r Classificat: Oriol Colomé – Pere Solano.
2007 – 1r Classificat: Francesc Freixer – Ismael Ventura (STARBIKE).

Scroll al inicio